plany_01
top_02
top_03a top_03b
top_04a top_04b
AKTUALNOŚCI

Biura w Toruniu

Biura na wynajem Toruń: Budynek łączy nowoczesne rozwiązania techniczne i konstrukcyjne z unikalną architekturą wnętrza. Oferuje wysokiej jakości pomieszczenia o zróżnicowanych metrażach i układach przystosowanych do potrzeb każdej firmy. Budynek kieruje nastrój komfortu i piękna dając jednocześnie poczucie prestiżu i sprzyjając twórczej postawie.

Szukasz odpowiedniego biura dla siebie i firmy w Toruniu? GC SKWER to nowoczesny biurowiec z komfortową ofertą dla najemców. Biura w Toruniu to GC Skwer! Oferujemy do wynajęcia powierzchnię w budynku klasy A z parkingiem podziemnym z dogodnym dojazdem, w bardzo wyeksponowanej lokalizacji.

Jeśli szukasz odpowiedniego biura w Toruniu...

Dla naszych przyszłych Najemców przygotowaliśmy korzystne oferty na wynajem, tych prestiżowych i komfortowych biur w centrum Torunia.

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię w budynku klasy A z parkingiem podziemnym z dogodnym dojazdem, w bardzo wyeksponowanej lokalizacji. Budynek kieruje nastrój komfortu i piękna dając jednocześnie poczucie prestiżu i sprzyjając twórczej postawie.

Nowe Centrum Torunia

Od początku czerwca br. toczy się budowa nowoczesnego biurowca GC SKWER na rogu Szosy Chełmińskiej i ul. Grudziądzkiej w Toruniu. To nowoczesny, czterokondygnacyjny biurowiec klasy A, o łącznej powierzchni ponad 3 tysiące mkw. Na 3 piętrach znajdą się biura, na parterze lokale użytkowe, a w podziemiach parking na 54 miejsca. Stylistyka GC SKWER poprzez zastosowanie elementów elewacji z czerwonej cegły będzie nawiązywać do historycznej zabudowy Torunia, przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego charakteru.

Jeśli szukasz biura na wynajem Toruń to największą ich ofertę znajdziesz na naszej stronie.


GC Skwer to wysokiej klasy biurowiec, który zastanie oddany do użytku w sierpniu 2018 roku. W tej chwili na placu budowy toczą się prace związane z robotami ziemnymi, w tym m.in. z wymianą i budową sieci wodno-kanalizacyjnej. Obecnym inwestorem jest włocławska firma Transchem Sp. z o.o., która odkupiła teren wraz z całą dokumentacją od dotychczasowego właściciela - warszawskiej firmy General Services.