plany_01
top_02
top_03a top_03b
top_04a top_04b
AKTUALNOŚCI
Jeśli szukasz odpowiedniego biura w Toruniu...
Dla naszych przyszłych Najemców przygotowaliśmy korzystne oferty na wynajem, tych prestiżowych i komfortowych biur w centrum Torunia.

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię w budynku klasy A z parkingiem podziemnym z dogodnym dojazdem, w bardzo wyeksponowanej lokalizacji. Budynek kieruje nastrój komfortu i piękna dając jednocześnie poczucie prestiżu i sprzyjając twórczej postawie.
 
 
Nowe Centrum Torunia
Od początku czerwca br. toczy się budowa nowoczesnego biurowca GC SKWER na rogu Szosy Chełmińskiej i ul. Grudziądzkiej w Toruniu. To nowoczesny, czterokondygnacyjny biurowiec klasy A, o łącznej powierzchni ponad 3 tysiące mkw. Na 3 piętrach znajdą się biura, na parterze lokale użytkowe, a w podziemiach parking na 54 miejsca. Stylistyka GC SKWER poprzez zastosowanie elementów elewacji z czerwonej cegły będzie nawiązywać do historycznej zabudowy Torunia, przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego charakteru.

GC Skwer to wysokiej klasy biurowiec, który zastanie oddany do użytku w sierpniu 2018 roku. W tej chwili na placu budowy toczą się prace związane z robotami ziemnymi, w tym m.in. z wymianą i budową sieci wodno-kanalizacyjnej. Obecnym inwestorem jest włocławska firma Transchem Sp. z o.o., która odkupiła teren wraz z całą dokumentacją od dotychczasowego właściciela - warszawskiej firmy General Services.