lok_01
top_02
top_03a top_03b
top_04a top_04b
WYJĄTKOWE
BIURA W TORUNIU
Oferujemy do wynajęcia powierzchnię w budynku klasy A
z parkingiem podziemnym z dogodnym dojazdem,
w bardzo wyeksponowanej lokalizacji.

Biura na wynajem Toruń

Budynek łączy nowoczesne rozwiązania techniczne i konstrukcyjne z unikalną architekturą wnętrza. Oferuje wysokiej jakości pomieszczenia o zróżnicowanych metrażach i układach przystosowanych do potrzeb każdej firmy. Budynek kieruje nastrój komfortu i piękna dając jednocześnie poczucie prestiżu i sprzyjając twórczej postawie. Spełni Twoje wymagania i będzie doskonałą wizytówką Twojej Firmy. Pojemny parking jest dodatkowym atutem dla Twoich Klientów.

Biura w Toruniu

Szukasz odpowiedniego biura dla siebie i firmy w Toruniu? GC SKWER to nowoczesny biurowiec z komfortową ofertą dla najemców. Biura w Toruniu to GC Skwer! Wybierz jedno z naszych biur, które najbardziej będzie Ci odpowiadało. Do wyboru są dwa piętra i jeszcze kilka lokali na parterze. Umów się i zobacz co możemy Ci zaoferować.

LOKALIZACJA
mapa

Szczególne miejsce inwestycji wpisane jest nierozłącznie w strefę będącą w planach tak zwanego Nowego Centrum Torunia. Sąsiedztwo ma stanowić infrastruktura handlowa i usługowa - w tym galeria handlowa oraz banki i biurowce - Biura na wynajem Toruń

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się główne siedziby oddziałów banków – ING Bank Śląski, Millenium Bank, PKO Bank Polski, Bank PEKAO S.A. oraz instytucje z sektora publicznego, co potwierdza doskonałą lokalizację planowanej inwestycji. Oferujemy najlepsze biura na wynajem Toruń.

LOKALIZACJA
mapa