kontakt_01
top_02
top_03a top_03b
top_04a top_04b
WYJĄTKOWE
BIURA W TORUNIU
Oferujemy do wynajęcia powierzchnię w budynku klasy A
z parkingiem podziemnym z dogodnym dojazdem,
w bardzo wyeksponowanej lokalizacji.

Biura na wynajem Toruń

Budynek łączy nowoczesne rozwiązania techniczne i konstrukcyjne z unikalną architekturą wnętrza. Oferuje wysokiej jakości pomieszczenia o zróżnicowanych metrażach i układach przystosowanych do potrzeb każdej firmy. Budynek kieruje nastrój komfortu i piękna dając jednocześnie poczucie prestiżu i sprzyjając twórczej postawie. Spełni Twoje wymagania i będzie doskonałą wizytówką Twojej Firmy. Pojemny parking jest dodatkowym atutem dla Twoich Klientów.

Biura w Toruniu

Szukasz odpowiedniego biura dla siebie i firmy w Toruniu? GC SKWER to nowoczesny biurowiec z komfortową ofertą dla najemców. Biura w Toruniu to GC Skwer! Wybierz jedno z naszych biur, które najbardziej będzie Ci odpowiadało. Do wyboru są dwa piętra i jeszcze kilka lokali na parterze. Umów się i zobacz co możemy Ci zaoferować.

KONTAKT
GC SKWER

Telefon: +48 723 668 478
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook.com/biurowcetorun

Wybierając naszą ofertę Najemca będzie przekonany, że jest w wyjątkowym miejscu Torunia, w doborowym towarzystwie i w nowoczesnym, wygodnym budynku. Jest to doskonałe miejsce na siedzibę lub oddział firmy, której zależy na rozwoju i prestiżu swojego przedsiębiorstwa oraz potwierdzeniu znamienitej pozycji na rynku.

Dane osobowe i ich przetwarzanie przy korzystaniu z formularza kontaktowego: